Oprava starej strechy

Ak vaša strecha prestala spoľahlivo tesniť a tým prestala plniť svoju najdôležitejšiu úlohu, je nevyhnutné ju vymeniť. Najčastejšou príčinou je únava materiálu, no dôvodom na rekonštrukciu starej strechy môže byť napríklad aj vybudovanie novej prístavby. Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné rekonštrukcie starých striech, pričom dbáme na dosiahnutie maximálnej spokojnosti našich klientov. Samozrejmosťou pre nás je poskytovanie odborného poradenstva, v rámci ktorého skontrolujeme stav pôvodnej strechy a budeme sa snažiť nájsť to najvhodnejšie možné riešenie pri jej oprave.

Našou špecializáciou je predaj a montáž strešných krytín, plechov, odkvapových systémov a všetkých súvisiacich doplnkov v tej najvyššej kvalite. Pri rekonštrukcii striech ponúkame veľa možností efektívneho riešenia, pričom zaručujeme dokonalú vodotesnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Pozinkovaný povrch zabezpečí streche nie len jej dlhú životnosť ale aj jej estetický vzhľad. Najpoužívanejšou je keramická strešná krytina, no až o 30% pevnejšia je betónová krytina, pričom vplyvom slnečných lúčov sa jej pevnosť ešte zvyšuje.

Firma Strechy - Kohút je zameraná na predaj strešných krytín, plechov, odkvapových systémov a doplnkov prvotriednej kvality a zároveň zabezpečuje montáž uvedených výrobkov cestou skúsených a dlhoročnou praxou. V prípade potreby zabezpečíme dovoz aj montáž, samozrejmosťou je odborné poradenstvo.

  • Jednou z mnohých výhod strešného systému je možnosť montáže aj na určité typy starej strešnej krytiny
  • vysoká variabilita, hlavne pri rekonštrukcii starších striech rodinných domov
  • môžeme zaručiť 100% vodotesnosť, či odolnosť voči mechanickému poškodeniu
  • pozinkovaný povrch predlžuje životnosť a dodáva strechy efektný vzhľad v požadovanej farbe
  • Keramická strešná krytina je najpoužívanejšou strešnou krytinou na svete
  • Pevnosť betónovej krytiny je o 30 % vyššia ako u iných strešných krytín
  • Pevnosť tohto materiálu sa časom a vplyvom slnených lúčov ešte zvyšuje
  • dlhodobo chráni povrch pred usadením nečistôt a aj neviditeľnými agresormi


Kohút Milan, UI.N.V., 071 01 Michalovce
Tel./fax: 056/ 643-11-66 Email: info@strechy-kohut.sk