Profil spoločnosti Strechy Kohút


Firmu založil v novembri 1989 Milan Kohút klampiar s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami v oblasti strešných konštrukcií a klampiarskej výroby. Firma prešla dynamickým vývojom a majiteľ Milan Kohút v nej využil svoje bohaté vedomosti, znalosti a zručnosti v prospech spokojnosti svojich klientov.

Strechy od firmy Kohút je vidieť na mnohých rodinných domoch, priemyselných stavbách aj stánkoch Božích po celom území Zemplína. Firma sídli vo vlastných priestoroch v areáli bývalého Výrobného družstva Novex . Vďaka invencii, umu a majstrovskému „fortieľu“ majiteľa - firma vyvinula a zaviedla do výroby najmodernejšie technológie tvarovania poplastovaných plechov špičkových svetových producentov prevažne nemeckej značky Thyssen Krupp.


Strešné doplnky a odkvapové systémy z týchto materiálov firma dodáva nielen na domáci trh ale aj exportuje do Česka, Poľska a Maďarska.


Unikátnym výrobkom firmy sú odkvapové systémy z poplastovaných plechov matných farieb, ktorých vlastnú výrobu zvládne iba niekoľko firiem v Európe. Doplnkovým produktom firmy sú rôznorodé klampiarske výrobky vyrábané na uspokojenie najnáročnejších individuálnych požiadaviek našich klientov.Pri ich výrobe naši zamestnanci napĺňajú krédo majiteľa firmy „ Čerpajme z múdrosti, tradícií a umu našich predkov“.

Firma je nositeľom viacerých patentov a je zakladajúcim členom Cechu klampiarov Slovenska a je popredným realizátorom strešných a odkvapových systémov v našom regióne . Každá naša strecha je jedinečná – dokážeme ju realizovať od jej návrhu poradenstva a naprojektovania až do finálnej fázy realizácie.


Špičková kvalita materiálov, široká škála odtieňov, dobré termíny realizácie a primerané ceny sú základným predpokladom vysokej spokojnosti všetkých našich klientov. Ak hľadáte garanciu kvality a naplnenie Vašich individuálnych požiadaviek ste u nás na správnej adrese.
Kohút Milan, UI.N.V., 071 01 Michalovce
Tel./fax: 056/ 643-11-66 Email: info@strechy-kohut.sk