Stavba a montaž strechy

Ak potrebujete novú strechu, ktorá splní aj tie najnáročnejšie kritériá a vydrží niekoľko desiatok rokov, obráťte sa na nás a my sa postaráme o vašu spokojnosť. Ku každému z našich klientov pristupujeme individuálne a flexibilne, vďaka čomu sa môžeme pochváliť množstvom spokojných zákazníkov. Radi si vypočujeme vaše požiadavky a ochotne vám poradíme, aké riešenie je pre vás tým najlepším. Našou snahou je dosiahnuť požiadavku tej najvyššej kvality a to pri zachovaní vysokej estetickej úrovne.

Poskytujeme komplexné služby súvisiace s vyhotovením návrhu, statickými výpočtami, vyhotovením projektu a samotnou realizáciou striechy. Samozrejmosťou je kompletné zabezpečenie všetkých prác súvisiacich s montážou striech ako je montáž krovu, položenie krytiny, osadenie strešných okien či montáž odkvapového systému.

Pri našej práci kladieme dôraz na vysokú úroveň profesionality a kvality, vďaka čomu sa úspešne rozvíjame a expandujeme. Naše služby poskytujeme v rámci celého východného Slovenska a to v mestách ako sú Košice, Michalovce, Sobrance, Humenné, Snina, Vranov nad Topľou či Trebišov.

  • Naša spoločnosť rieši strechy od návrhu a projektovania až po samotnú realizáciu.
  • Naša firma sa zaoberá kompletnou dodávkou šikmých striech od konzultácie s projektom cez odbornú montáž krovu, položenie krytiny, osadenie strešných okien, až po montáž odkvapového systému. Výberom našich služieb získate strechu, ktorá splní vaše predstavy o peknom a funkčnom bývaní.
  • Orientujeme sa na klienta, svojou flexibilitou a realizovanou kvalitou sa naša spoločnosť na slovenskom trhu nielen udržala, ale aj úspešne expanduje, rozvíja sa po odbornej aj kvalitatívnej stránke.
  • Základným cieľom spoločnosti je vysoká odbornosť, kvalita a komplexnosť poskytovaných služieb vo všetkých oblastiach pôsobenia.

Ponúkame komplexnú službu, od návrhu a statického výpočtu až po kompletnú realizáciu celej strešnej konštrukcie vrátane izolácie a strešnej krytiny. Poskytujeme poradenstvo a konzultácie pri riešení strešnej konštrukcie a to od Košíc až po mestá ako Michalovce, Sobrance, Humenné, Snina, Vranov nad Topľov a Trebišov.Kohút Milan, UI.N.V., 071 01 Michalovce
Tel./fax: 056/ 643-11-66 Email: info@strechy-kohut.sk